הדרכות צוותי

חירום

הדרכת צוותי חירום

במפעלים או עסקים מסוימים בהם יש יותר סכנה לשריפה או דליקה, על המקום להחזיק ולנהל צוות ייעודי מיוחד שיהיה מוכן לטיפול בשריפה במידת הצורך. זה יהיה צוות מובחר של אנשים אשר יכירו בצורה מקצועית את נהלי הבטיחות הנדרשים, וברגעים בהם כולם שרויים בפניקה, הם אלו שיוכלו לנהל אירוע ולתפעל אותו בצורה נכונה על מנת להכווין את שאר העובדים במפעל על פי הנהלים באירוע שריפה.

מה ההכשרה של צוות חירום?

מלבד ההכשרה הבסיסית שכל עובד צריך לעבור לטיפול בשריפות, צוות חירום צריך לעבור הכשרה יותר מעמיקה שתלמד אותו לא רק כיצד לנהוג ברמה האישית של כל אחד בכדי להינצל משריפה, כי אם כיצד להתנהל ברמת המפעל ולפעול להנחיה נכונה של העובדים בעתות חירום. אלו הם התחומים שיהיו באחריות צוות החירום ואליהם יוכשרו:

נהלי חירום - כל צוות מחויב בהכרה בנהלי חירום בצורה מעמיקה עד שידע לשנן אותם מתוך שינה. נהלי חירום הם קו מנחה כללי כיצד להתנהל נכון בעת מצוקה ואירועים כמו שריפה. פעולה על פי הנהלים נועדה להבטיח סדר עדיפויות נכון והתנהלות בטוחה שמטרתה ראשית כל הצלת חיי אדם.

אמצעים וציוד - על הצוות להכיר את כלל אמצעי הבטיחות שנמצאים במתחם בכדי להיעזר בהם בעת שריפה וצריכים להיות מקצועיים בתפעול כל אחד מאמצעים אלו. כמו כן, לצוות יהיה ציוד ייעודי מיוחד להם אשר ישמש אותם בעתות שריפה למיגון ותפעול.

תרגולים – על מנת שהצוות יוכל לפעול במיומנות ומקצועיות בעת חירום עליו להכיר את שלל התגובות האפשריות לכל אירוע ולגרום לגוף לזכור את מה שהמוח לא בהכרח יזכור ברגעי לחץ וחירום. בדומה לתרגולים למלחמה או תרגולי ביטחון שמנוהלים על ידי פיקוד העורף, המטרה היא זהה – זיכרון פיזי בנוסף לתיאורטי. יש הכרה מסוימת בעובדה שלא מעט אנשים מגיבים בהלם או בשיתוק למצבי חירום, וכל שלמדו תיאורטית נשכח מראשם באותו הרגע. לעומת זאת, תרגול פיזי יכול להורות לידיים ולרגליים כיצד לפעול ללא צורך במחשבה, רק על ידי התרגול עצמו והשארת חותמת הזיכרון הגופני על המתרגל.

WHAT

צוותי חירום

WHERE

מפעלים ועסקים

WHEN

בכל רחבי הארץ אנו מכשירים ומדריכים צוותי חירום

הדרכות צוותי חירום

רב פעלים מציעה הדרכה ותרגול, במטרה להכשיר את ציוותי החירום לביצוע פעילות הכנה ראשונית וטיפול במצבי חירום מהסוג

שרפות וכיבוי אש

-מצב מלחמה

רעידות אדמה-

פינוי אוכלוסיה-

אירוע חומ"ס-

אנו מתאמים הדרכות אלה עם רשויות הכיבוי המקומיות.

צור קשר לקבלת פרטים על הדרכות צוותי חירום​.

Tel 02-993-6064

mail: info@ravpealimpm.com

רב פעלים ניהול פרויקטים בע"מ

© 2019 by Rav Pealim. 

כי המוכנות שלכם היא ההצלחה שלנו
20141127_110747